Malowanie buzi, porady specjalistów, pokazy produktów dla dzieci i rodziców, atrakcyjne nagrody, w tym wyjazdy nad morze – między innymi takie atrakcje przygotowaliśmy w ramach kolejnych Targów Dziecięcych w Pati i Maks w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Targowej 9A, które odbeda się w dniach 16 – 17 kwietnia. 
.
p1
 .
Targi Dziecięce w Sklepie Pati i Maks to największa tego typu impreza w Województwie Lubuskim. Przygotowaliśmy moc atrakcji dla najmłodszych m.in. malowanie buź i inne zabawy. Dla rodziców będzie m.in. mierzenie brzuchów mam, konsultacje specjalistów m.in. w zakresie przygotowania wyprawki dla maluszka.
.
Targi to jednak przede wszystkim wystawcy reprezentujący najbardziej znane, lubiane i dobre marki. Możecie liczyć na profesjonalne doradztwo z zakresu funkcji produktów, ich mocnych i słabych stron. Do tego specjaliści Sklepu Pati i Maks udzielą wyczerpujących odpowiedzi o dostępnych produktach. Będziecie mogli, jak zawsze u nas, sprawdzić jak w waszym samochodzie zamontować fotelik dla dziecka lub czy wymarzony przez was wózek pasuje do bagażnika. Akcesoria, meble, wózki, foteliki i zabawki czołowych producentów, w bardzo niskich cenach. Jesteśmy przekonani, że wielu z Was przyjedzie po prostu skorzystać z naszej rewelacyjnej oferty cenowej.  Przyjedźcie zobaczyć nowości, które warto poznać i przetestować. To świetna okazja do tego by być na bieżąco i skorzystać z rozwiązań, które nie tylko ułatwiają nam życie, ale również bawią i zachwycają.
.
A jeśli wam tego mało to wszyscy uczestnicy Targów Dziecięcych w Sklepie Pati i Maks będą mogli wziąć udział w konkursach, w których do wygrania rewelacyjne nagrody w tym rewelacyjne weekendy nad morzem!
.
Jeśli jesteś rodzicem, babcią, dziadkiem, planujesz dziecko lub zwyczajnie chcesz obdarować dzieci swoich znajomych i przyjaciół to nie może Cię zabraknąć na Targach Dziecięcych w Sklepie Pati i Maks, 16 – 17 kwietnia przy ul. Targowej 9A w Gorzowie Wielkopolskim (obok sklepu JYSK)