Wszystkie wyroby powstają w Polsce, to tu tworzymy miejsca pracy i wspieramy gospodarkę. Zaufanie do naszej marki od blisko 20 lat budujemy na wysokiej jakości produktów Fiki Miki.  

Do produkcji stosujemy wyłącznie atestowane surowce najwyższej jakości, renomowanych producentów.  Nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty.  Uzyskały wiele prestiżowych wyróżnień.

Tworzymy produkty, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem dzieci, komfortem snu oraz wygodą rodziców.  Proponujemy rozwiązania, które czynią życie łatwiejszym.  Praktyczne i trwałe w użytkowaniu.  Łatwe do utrzymania w czystości.  Delikatne dla skóry i miłe w dotyku to cechy,  które dla naszych produktów są zawsze niezmiennym standardem. 

W naszej ofercie znajduje się szeroka oferta materacy dla dzieci, młodzieżowych, do łóżek piętrowych oraz sypialni rodziców. Ofertę uzupełniają dodatki – poduszki dla mamy i dziecka, ochraniacze na materac, prześcieradła, pledy oraz oferta foteli i materacy dla szkół rodzenia.

Zaufały nam najlepsze sklepy w Polsce. Nasze wyroby dostępne są na stoiska firmowych terenie całego kraju.  Za granicą jesteśmy obecni w Austrii, Bułgarii, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, na terenie Niemiec i Rumunii oraz we Francji i Szwecji.  

znajdź sklep w Twojej okolicy>>>

zapraszamy do naszych stoisk firmowych na terenie całego kraju!


Fiki Miki w sklepie „VIKI” ul. Roosevelta 54 w Zabrzu.


Fiki Miki w Centrum Dziecięcym „Entliczek”
ul. Dobrego Pasterza 122a w Krakowie.


Fiki Miki w „PATI i MAKS” ul. Polna 40  w Poznaniu.


Fiki Miki w „MEGAurwis” ul. 1 Maja 2 w Katowicach.


Fiki Miki w sklepie „POKUSA” ul. Okszowska 39, Chełm.


Fiki Miki w „Fartlandii” ul. Upalna 5 w Białystoku.