Komfort matki i dziecka

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia, wybraliśmy i stworzyliśmy najlepsze produkty, które sprawdzą się na wczesnym etapie ciąży, jak i po pojawieniu się maluszka na świecie. Nasze produkty charakteryzują się wyjątkową użytecznością, jak i łączą ze sobą walory estetyczne z doskonałą funkcjonalnością.
Nasze poduszki dla kobiet w ciąży zostały wyposażone w pokrowiec z dzianiny bawełnianej (100% bawełna), który można bardzo łatwo zdjąć i założyć. Wyrób medyczny przystosowany jest do prania w pralce w temperaturze 40°C, wirowania i suszenia w suszarkach bębnowych.
Z uwagi na swoją budowę (kształt i wypełnienie) poduszka może być stosowana w celu zapewnienia użytkownikowi wsparcia dla ramion i przedramion oraz komfortu podczas karmienia piersią. Dodatkowe wsparcie jakie zapewnia poduszka, pomaga zmniejszyć bóle karku oraz bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej związane z utrzymywaniem jednej pozycji podczas karmienia, a także podczas innych czynności wykonywanych podczas sprawowania opieki nad niemowlęciem.
Do produkcji stosujemy wyłącznie atestowane surowce najwyższej jakości, renomowanych producentów. Nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty oraz uzyskały wiele prestiżowych wyróżnień.

0