Materacyk.pl

Tworzymy produkty, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem dzieci, komfortem snu oraz wygodą rodziców.  Proponujemy rozwiązania, które czynią życie łatwiejszym.  Praktyczne i trwałe w użytkowaniu.  Łatwe do utrzymania w czystości.  Delikatne dla skóry i miłe w dotyku to cechy,  które dla naszych produktów są zawsze niezmiennym standardem. 

//materacyk.pl/wp-content/uploads/2023/09/2022-FikiMiki-materace-zdjecia-lifestyle-12c-e1695736691323.jpeg

bamboo  covers

To grupa produktów wykonanych z dzianiny materacowej bamboo covers. Pokrowiec z naturalnej przędzy bambusowej jest miękki, delikatny i przyjemny w dotyku. Pokrowiec z naturalnej przędzy bambusowej jest bezpieczny w

//materacyk.pl/wp-content/uploads/2023/05/materace-dla-niemowlat.jpg

Materace dla niemowląt

Zaufanie do naszej marki budujemy już ponad 20 lat na wysokiej jakości produktów Fiki Miki. Zaufały nam najlepsze sklepy w Polsce. Nasze wyroby dostępne są na stoiskach firmowych na terenie całego kraju.

//materacyk.pl/wp-content/uploads/2023/05/materace-dla-mlodziezy.jpg

Materace dla 3 latka

Nasze materace towarzyszą dzieciom od pierwszych chwil życia, a przede wszystkim dostosowują się do potrzeb dzieci, jak i wymagań rodziców.

//materacyk.pl/wp-content/uploads/2023/05/materace-dla-sypialni.jpg

Materace do sypialni

Rodzice zadowolonych dzieci, często pytają również o materac do sypialni. Z tego względu, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty również materacy o większych wymiarach dla dorosłych użytkowników.

//materacyk.pl/wp-content/uploads/2023/05/niezbedne-w-lozeczku.jpg

Niezbędne w łóżeczku

Jako producent materacy oferujemy wysokiej jakości akcesoria do łóżeczka – poduszki klin, prześcieradła, pościele, przewijaki oraz nakładki higieniczne, które wzbogacą sam materac o dodatkowe właściwości.

//materacyk.pl/wp-content/uploads/2023/05/komfortmatki-dziecka.jpg

Komfort matki i dziecka

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia, wybraliśmy i stworzyliśmy najlepsze produkty, które sprawdzą się na wczesnym etapie ciąży, jak i po pojawieniu się maluszka na świecie.